Sektörde faaliyet gösterdiğimiz 125 yılı aşkın süredir sattığımız yan ürün değil ANA ÜRÜN mekanik saatler ve Montblanc marka kalemlerdir. O nedenle, saatler ve Montblanc kalemler konusunda derin bilgi ve tecrübemizle ürünlerimizin her zaman arkasındayız.

 

Sitemizde de mağazalarımızda olduğu gibi satılan tüm ürünler orjinaldir, orijinal ambalajıyla, kullanım kılavuzu ve en az 2 yıllık garanti belgesiyle beraber satılmaktadır.

 

Ürünlerimizin hepsinin 1.el olduğu konusunda şüphe uyandırmamak adına ne mağazalarımızda ne de alışveriş sitemizde hiçbir şekilde 2.el ürün alıp satmıyoruz .

 

Mağazalarımızda olduğu gibi sitemizden de güvenle alışveriş yapabilmeniz için;

 

 • Kredi kartı bilgilerinizi hiçbir şekilde saklamıyoruz
   

 • Kartla ödemelerde 3D secure seçeneğini kullanabiliyorsunuz

   

 • Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartınız ile ilgili bilgiler alışveriş sitemizden bağımsız olarak 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifreleniyor

   
 • Kişisel bilgilerinizi izniniz olmadan herhangi bir üçüncü şahıs ile paylaşmıyoruz

   
 • Ödemenizi gerçekleştirdiğiniz andan ürünün size teslim edilmesine kadar geçen süreçte arka planda gerçekleşen tüm aşamalardan sizi tercihinize göre e-mail veya sms yoluyla bilgilendiriyoruz.

   
 • Sitemizde satılan tüm ürünleri, adresinize orijinal kutusunda, garanti belgesi, kullanım kılavuzu ve (varsa) sertifikasıyla beraber yolluyoruz.

 

 

 

Günlük Döviz Kurları
USD : 7,8553 TL
EUR : 9,4037 TL
CHF : 8,6865 TL
Taksit İmkanıKargo Seçeneği

 

Markalar

  Yüz Yıllık Markalar Derneği  Usta Saati - Blog

  Bizden Haberler